Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najważniejsze informacje o klanie
#1
Witajcie czołgiści i piloci!

Czym jest PIO?

Klan Polish Iron Oldboys powstał z idei Utuhengala, jako grupa dojrzałych graczy (wiek 21+), a jego rdzeń zbudowany został po połączeniu Polish Iron Guards oraz Oldboys. W World of Tanks już przed rozpoczęciem Clan Wars nasz klan był rozpoznawalny w europejskiej domenie Wargaming, a po zainicjowaniu walk o dominacje światową stanowił liczącą się siłę na mapie wpływów. Aktualnie jest jednym z najstarszych aktywnych polskich klanów w świecie gier Wargaming, oraz Gaijin (War Thunder).

Polish Iron Oldboys to grupa ludzi którzy chcą się odprężyć po ciężkim dniu pracy, poprawić swoje umiejętności w grze, zdobyć wiedzę jak wycisnąć więcej ze swojej maszyny. PIO to możliwość rozmowy w towarzystwie innych klanowiczów, ale również udział w zorganizowanych rozgrywkach w ramach Bitew Klanowych, Kompani, Twierdz oraz Szwadronów czy eventów organizowanych przez producentów gier lub przez klan.


Nasze priorytety

1. Społeczność – najważniejsza dla nas była wspólnota zrzeszona pod szyldem Polish Iron Oldboys. Po prostu w PIO najważniejsi są ludzie.
2. Współpraca – zawsze znajdziesz partnera do plutonu, twierdzy, kompani, szwadronu, regularnie uczestniczymy w Bitwach Klanowych, oraz w przyszłości planujemy uczestniczyć w World War (War Thunder) kiedy tylko ten tryb zostanie wprowadzony.
3. Szacunek – w każdej społeczności zdarzają się odmienne punkty widzenia na jakiś problem, podobnie jest w PIO, jednak pomimo różnic szanujemy się i oczekujemy szacunku od innych.
4. Dojrzałość – granica 21+ nie jest przypadkowa, jesteśmy ludźmi dojrzałymi, fizycznie i emocjonalnie, i dla takich jest ten klan.
5. Kultura – nasza społeczność jest trochę jak Hyde Park, można powiedzieć wszystko, ale nie wolno obrazić Królowej, a Królową jest każdy w klanie.


Czego wymagamy?

1. Obecności.
Każdy z nas ma pracę, dziewczynę, żonę, dzieci i nie spędza w grze całego dnia, rozumiemy to. Jednak jeśli jesteś w grze to bądź dostępny na komunikatorze, uczestnicz w zorganizowanych rozgrywkach. Po prostu bądź częścią społeczności.
2. Odpowiedzialności.
Jeśli zadeklarujesz chęć udziału w grupach bojowych z szacunku dla innych osób bądź dostępny na zaplanowanych treningach, sparingach i kampaniach.
3. Poziomu.
Rozmawiamy na różne tematy, podczas wspólnej gry popełniamy błędy. Ważne jest aby nie zapominać o kulturze osobistej i szanować innych współklanowiczów.
4. Dyscypliny.
Gdy rozstawiający w bitwie wydaje polecenie to je wykonaj. Podczas bitwy przekazuj wyłącznie istotne informacje. Porozmawiać i wymienić się uwagami możesz po jej zakończeniu.


Czego możesz oczekiwać?

1. Możliwości nauki i rozwoju. Niezależnie jaki poziom prezentujesz w strukturach naszego klanu znajdziesz miejsce do nauki oraz przejrzyste zasady awansu.
2. Fajnej atmosfery, dobrej zabawy i ciekawych dyskusji. Gra to dla nas rozrywka po ciężkim dniu, przebywanie w grze to czas relaksu.
3. Jasnej struktury organizacyjnej i jasnych zasad.


Jak do nas dołączyć?

Aby zostać członkiem Oldboysów nie musisz posiadać ogromnego doświadczenia ani gigantycznego garażu... wymagania są dziecinnie proste. Wszystkie informacje znajdziesz na naszym forum pod adresem http://polishironoldboys.pl/index.php


Z poważaniem
Sztab Polish Iron Oldboys


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)